دومین مصاحبه تلفنی با سرکار خانم صبوری مدیر عامل محترمه رهپویان رهایی پایدار

 

1.    با سلام و خدا قوت، با توجه به بازدید کارگاه آموزشی چگونه این تیم را ارزیابی می نمائید؟ به نظرم با بنرهای نصب شده در کارگاه آموزشی بسیار زیبا بود.

2.    برخورد اعضا چگونه بود؟ اعضا نمایندگی مشهد مقدس استقبال گرمی داشتند،طوری صحبت می کردند که انگار از قبل آشنا بودند.

3.    نکات آموزشی که از این نمایندگی می توان آموخت؟ به نظرم احترامی که اعضا نمایندگی برای آقای کرمی و خانم موسوی قائل بودند بسیار ستودنی و آموزنده بود .

4.    آیا امور به صورت گروهی انجام میشد؟ بله. افراد حس همدلی با یکدیگر داشتند.

5.    آیا کارگاه آموزشی بار آموزشی برایتان داشته و احساس خود را بعد از ره آوردی بفرمایید؟ صحبت هایی که در کارگاه آموزشی شد و متوجه شدم خواهان دیدن افراد پیش کسوت هستند، احساس داشتم کم کاری شده و برای بازدید باید اقدام زودتر انجام می شد.

6.    این کارگاه آموزشی انگیزه ای برای شخص شما داشته؟ مشاهده این دو خادم با مدت زمان رهایی پایین باعث ایجاد انگیزه در من شد.

7.    نکته مهم از خصوصیات خادمین که توجه شما را جلب نموده باشد چیست؟ متوجه شدند برای پایداری خودشان باید خدمت کنند.

8.    آیا موفقیتی بوده که بتوان به طور خاص به آن افتخار داشت؟ عمکرد عزیزانی که در قبل و در حال حاضر حضور داشته و دارند همینطور نحوه خدمتی که انجام داده اند باعث شده احساس همدلی و صمیمیت بین اعضا دیده شود و دلیل اصلی آن را نمی دانم شاید بخاطر وجود یک کارگروه و راهنمای مشترک آنها باشد.

9.    موردی که این نمایندگی را از دیگر نمایندگی ها متمایز ساخته باشد؟ مشهد مقدس و ارادتی که به امام هشتم دارند.

10.   به چه چیزهایی باید در مورد نمایندگی بیشتر توجه داشت؟ اگرمکان کارگاه آموزشی عوض شود بهتر است از لحاظ ظاهر و صداهای بیرون دارای ضعف هایی است که باید بازبینی شود.

11.   چه توصیه ای برای کلیه اعضای رهپویان رهایی در رابطه با این نمایندگی دارید؟ با توجه به مقدس بودن این شهر و به خاطر مسافت خیلی دور می توان کاری کرد که افراد بیشتر حضور داشته باشند باعث ایجاد انگیزه برای طرفین می شود. مهم اینکه اعضا این نمایندگی دوست داشتند با دیگر اعضا آشنا شوند و می توان این سفر را سفری زیارتی ؛ آموزشی  و حضور در کارگاه آموزشی با چندین هدف دنبال داشت.

12.   نمایندگی مشهد مقدس را در 2 کلمه یا جمله کوتاه تعریف کنید؟ همدلی و همکاری اعضا نتیجه خوبی خواهد داشت.

صحبت دیگری اگر دارید بفرمائید؟ پیشنهادی که برای اعضا این نمایندگی داشتم ، در بحث تبلیغات بوده افراد وارد خدمت شوند تا جذب بیشتری داشته باشد.

از بذل توجه شما کمال سپاس و قدردانی به عمل آمده امید است با نکته نظرات شما شاهد پویایی هر چه بیشتر این نمایندگی باشیم.

گلبادی : گزارشگر رهپویان رهایی

/ 0 نظر / 38 بازدید