مصاحبه تلفنی با مدیر عامل رهپویان رهایی جهت بازدید از نمایندگی مشهد مقدس

ضمن وقت به خیر و زیارت قبول خدمت مدیر عامل رهپویان رهایی پایدار تشکر می کنم بایت فرصتی که در اختیار بنده قرار دادید. صحبت را کوتاه کرده و اجازه مصاحبه را دارم.

علت حضورتان در نمایندگی مشهد مقدس چه بوده است؟ زیارت امام رضا (ع)، بازدید از نمایندگی مشهد مقدس و اینکه چه کسانی در این نمایندگی حضور دارند، چه کسانی در مرحله رسیدن به قطع مواد هستند.

هدف اصلی شما بخاطر حضور در این نمایندگی چیست؟ شاهد نحوه فعالیت افراد باشم که آیا این نمایندگی مانند دیگر نمایندگی ها طبق قوانین و مقررات خاص رهپویان رهایی پیش می رود همچنین آشنایی با افراد و مجموعه.

استقبال خادمین نمایندگی مشهد مقدس را چگونه دیدید؟ بابت استقبال گرم از عزیزان  تشکر می کنم بابت تدارک و تهیه بنر، گل و شیرینی

با این استقبال چه برداشتی داشتید؟ اینکه وقتی شهر دیگری می رویم و در آنجا یکی از نمایندگی های رهپویان رهایی دایر است حس خوبی دست می دهد مهم تر اینکه با دیدن این نمایندگی خستگی راه فراموش شد.

چه استنباطی از شروع کارگاه آموزشی دارید؟ حضور در کنار این افراد آشنایی با فرهنگ این خطه است. طبق ارتباط های قبلی بخاطر یک سری از موارد نگران بودم و دوست دارم که از نزدیک با افراد آشنا شده و کاری که از دستم بر می آید انجام دهم.

انتظارات شما از این نمایندگی چیست؟ با حضور این 2 عزیز و فعالیت چشم گیرشان خوشحال شدم. جذب خوبی در این مدت کوتاه داشتند و باعث میشود بیشتر باورشان داشته باشم.

علت این جذب چه چیزی می تواند باشد؟ فکر می کنم بخاطر عشق و علاقه ای که داشتند و خواستند در این نمایندگی خدمت کنند.

در رابطه با اولین ره آوردی این کارگاه آموزشی چه صحبتی دارید؟ مسلما خوشحال هستم. صحبت هایی که باید گفته شود مخصوصا در رابطه با خانواده باعث افتخار است حضور داشته و صحبت کنم.

مجدد به خاطر وقتی که در اختیار قرار دادید تشکر می کنم و از خداوند خواستار پیروزی این نمایندگی با کمک های شما هستم.

/ 0 نظر / 27 بازدید